World

Günlük burç yorumları (15 Eylül 2023)


Günlük burç yorumları (15 Eylül 2023)

Murat İpek’ten 15 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Başak burcunda yeniay yaşayacağız ve Ay, bugün saat 16.49 ile saat 20.44 arasında boşlukta olacak. Sonra Terazi burcuna geçiş yapacak.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Rutinleri bir kenara bırakıp yeni ve farklı olana yönelebilirsiniz. Alışılmadık fikirler veya kültürler ilginizi çekebilir.
BOĞA 
Bugünün başarısı sayesinde yakınlaşabilecek çok uzak bir şey var ve en zor durumlarda bile pes etmek zorunda değilsiniz, çünkü çözüm her zaman elinizin altında.
İKİZLER
Kendinizi değerlendirmenizi ve daha çok anlamanızı sağlayacak gelişmeler mümkün. Maddi kaynaklı kaygılarınız gerçekçi olmayabilir.
YENGEÇ 
Bugünün en iyi şekilde başlamayacağı gerçeği sizi yıldırmasın. Muhtemelen kötü bir ruh hali içinde uyanacaksınız, omuzlarınızda bir ağırlık hissedeceksiniz.
ASLAN 
Bugün bazı insanlar biraz rahatsız edici ama yakın zamanda karşılaştığınız bir durumla ilgili uzmanlığınızı isteyecekler. Kesinlikle yardımcı olacaksınız.
BAŞAK 
Bugün özellikle önemsediğiniz, artık ihtiyacınız olmayan ama onun için faydalı olabilecek bir şeyi bir arkadaşınıza verebilirsiniz. Zor durumlarda fedakar olun.
TERAZİ
Bugün birileri sizi zayıf bir noktanızdan vurmaya çalışacak, bu yüzden hazırlıksız gelmemek için kendinizi olaya hazırlayın. Sizi zor durumda bırakacak kişiyi iyi tanıyorsunuz.
AKREP 
Bazen, bu insanlar sadece maddi değerin ötesine geçen ödülleri hak ediyor. Sizin için önemli olan ve size uzun süre yakın kalacak kişileri kaybetme riskini almayın.
YAY
Olanaklarınızın farkında olarak, kendinizi doğru şekilde nasıl organize edeceğinizi bugün bileceksiniz. Ayrıca bugün oldukça zor bir gün olacağa benziyor.
OĞLAK 
İster eviniz ister iş yerinizde fark etmez, başkalarına yalnızca sizin tarafınızdan dikte edilen belirli koşullar varsa taviz vermeye istekli olduğunuzu açıkça belirtmelisiniz.
KOVA 
Olan bitenin ardında neler olduğunu bilebilir, bunun verdiği huzurla sakin bir gün geçirebilirsiniz. Ebeveynlerinize daha düşkün olabilir, onları daha iyi anlayabilirsiniz.
BALIK 
Ne yazık ki bugün de işler tam olarak tahmin ettiğiniz gibi gitmeyecek. Planlarınızın başarısını etkileyecek bazı aksaklıklar olacaktır. Ayrıca gözlerinize dikkat edin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button