World

Günlük burç yorumları (11 Eylül 2023)


Günlük burç yorumları (11 Eylül 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 11 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Yengeç burcunda adım adım ilerlemeye devam ediyor. Bugün mutfak alanında yapılması ne gerekiyorsa yapın bitirin derim.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Eşyalara atfettiğiniz değerler söz konusu olabilir. İhtiyacınızı karşılamayan ve tepkisel olan harcamalar yapabilirsiniz.
BOĞA Eğlenirken dışarıda olup biten her şey sizi ilgilendirmiyor ama bugün etrafınıza bir bakmak daha akıllıca olur. Çünkü siz gülerken biraz dertli yardım isteyen birileri çıkabilir karşınıza.
İKİZLER
Çalışmalarda verimlilik elde edebilir, dava ve duruşmalarda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
YENGEÇ 
Diğer insanlar gerçek duygularınızın farkına varırsa artık kimseyi sahte ilginizle kandıramazsınız diye kaygılanabilirsiniz. Size yakın olanlardan benliğinizle ilgili bazı dersler öğrenin.
ASLAN 
Bugün sabrınız varsa, aklınıza birçok fikir gelecek ve son kararlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak. Son zamanlarda çevrenizdekilerin konuşmalarıyla belki biraz kafanız karışabilir.
BAŞAK 
Kendinizle ilgili hareketsizliğiniz cezalandırıldı, bu yüzden artık şikayet etmenize izin yok, şimdi kolları sıvamalısınız ve dişlerinizi gıcırdatmadan yapılanmaya devam etmelisiniz!
TERAZİ
Sahip olduğunuz karakteri gösterin, istediklerinizi elde etmek için küçük araçlar kullananların sizi yenmesine izin vermeyin. İnsanların kötülüğünden kendinizi uzak tutamayacak kadar beceriksiz değilsiniz.
AKREP 
Kabul etmek istemeseniz de şu anda izleyebileceğiniz tek yol bugünden itibaren yeni bir gerçekliği kabul etmeyi öğrenmeniz olacaktır. İç kargaşanız artık kimseyi ilgilendirmez.
YAY 
Güleryüz ve ışıltınızla sizi görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Yaşam enerjinizi tazeleyen yeniliklerde bulunmanız olası.
OĞLAK 
Kendiniz üzerinde biraz daha çalışın, gerçek bir baştan çıkarıcı olmak istiyorsanız öğrenecek çok şeyiniz var, özellikle de arkanızda bir gizem havası bırakmak konusunda.
KOVA 
Kazanılmamış kazançlar, gelirler konu olabilir. Varlığınıza yenilerini ekleyebilir veya eklemek adına değişikliklere gidebilirsiniz.
BALIK 
Yakınlarınız için bir rol modelisiniz, bu yüzden bugün kötü bir örnek oluşturmadığınızdan emin olun. Bir kişinin hayatında dramatik gelişmeler yapabilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button